Scitec Nutrition Omega 3 100 kapsúl, 50 dávok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
11.9 € 0 % 0 11.9 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

Omega 3

 

Balenie: 100 kapsúl

Počet dávok: 50

 width=414

Omega 3 od spoločnosti Scitec Nutrition predstavujú formulu esenciálnych mastných kyselín pre podporu zdravia srdcovo-cievnej sústavy.

Esenciálne mastné kyseliny sú nevyhnutné pre anabolické procesy vo svaloch. Kyselina alfa-linoleová, známa ako omega 3 a kyselina linoleová, známa ako omega 6, sú esenciálne mastné kyseliny potrebné pre zdravú činnosť organizmu. Naše telo nie je schopné ich samo vyprodukovať.

Z kyseliny linoleovej a kyseliny alfa-linoleovej je naše telo schopné syntetizovať kyselinu arachidonovú. Jedením rýb sa zabezpečí príjem kyseliny eikosapentaénovej (EPA) a kyseliny dokosahexaénovej (DHA), ktoré zásobujú organizmus dostatočným množstvom EPA a DHA pre jeho správne fungovanie. Omega 3 a omega 6 mastné kyseliny pomáhajú predchádzať arterioskleróze, pomáhajú pri problémoch srdcovo-cievnej sústavy, pomáhajú znižovať zápalové procesy.

Na základe vedeckých štúdií možno predpokladať, že zvýšený príjem EPA a DHA má, okrem iných, aj priaznivý účinok pri predchádzaní obezite alebo pri zmiernení už existujúcej obezity.

SCITEC ESSENTIALS Omega-3 formula na báze rybieho tuku je výborným zdrojom kyseliny eikosapentaénovej (EPA) a kyseliny dokosahexaénovej (DHA). Jedna dávka obsahuje až 1200 mg rybieho tuku, 216 mg EPA a 144 mg DHA.

 

Odporúčané dávkovanie: dospelí 2 x 1 kaps. denne s jedlom.

Výživové hodnoty:

Veľkosť jednej dávky:2 kaps.% DV
Počet dávok v balení: 50  
Hodnoty jednej dávky    
Kalórie 18 kcal  
Kalórie z tuku 18 kcal  
Tuky celkom 2 g  
Polynenasýtené tuky 1 320 mg  
Mononenasýtené tuky 300 mg  
Cholesterol 20 mg  
Rybí olej 2 000 mg  
Omega 3 mastné kyseliny 940 mg  
EPA (kyselina eikosapentaenová) 470 mg  
DHA (kyselina dokosahexaenová) 330 mg  

Zloženie: Oil, Gelatin, Antioxidant, (Natural Tocopherol, 3 mg/g), Capsule Shell (Bovine Gelatin, Glycerin).

Upozornenie: Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vaječné bielka, lepok a arašidy. Obsahuje rybacie zložky.