Reflex Nutrition DigeZyme 90 kapsul, 90 davok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
15.9 € 0 % 0 15.9 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

DigeZyme®

Novinka značky Reflex, kterou lze doporučit všem jedincům orientovaným na správný stav zažívacího systému, který přímo souvisí s celkovou tělesnou kondicí.

Digezyme® obsahuje komplex enzymů odpovídajících nejen za trávení a stav zažívacího systému, ale také za obrovské množství reakcí, k nimž v organismu dochází. Důležitost enzymů je stále nedoceněna, ve skutečnosti je lze považovat za patrně nejdůležitější součást nejen sportovní výživy.

Hlavní benefity produktu:
Obsah 160 mg DigeZyme® v 1 kapsli - Amyláza, Proteáza, laktáza, Lipáza, Celuláza
Garance kvality a původu značky Reflex Nutrition a společnosti Sabinsa Corporation


Balení: 90 kapslí

Dávkování: Berte 1 kapsli denně výhradně s jídlem.

Upozornění: Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti a mladistvé do 16 let. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme konzultovat užívání přípravku se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na chladném a suchém místě.


Výživové údaje:

Počet dávek v balení: 90 x 1 kapsle
1 kapsle - U/g
Alfa amyláza 3840
Proteáza 960
Laktáza 640
Lipáza 160
Celuláza 32
U/g – jednotky enzymatické aktivity na gram.


Složení v 1 želatinové kapsli: DigeZyme® 160 mg (Alfa amyláza 18 %, 3840 U/g; Proteáza 1,23 %, 960 U/g; Laktáza 8,8 %, 640 U/g; Lipáza 0,2 %, 160 U/g; Celuláza 1,9 %, 32 U/g), nosič maltodextrin, plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky (křemičitan vápenatý, stearan hořečnatý, dioxid křemičitý).

U/g – jednotky enzymatické aktivity na gram.
nevhodné pro vegetariánskou stravu.