Reflex Nutrition Cordyceps CS-4 90 kapsúl, 90 dávok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
31.9 € 0 % 0 31.9 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

Cordyceps CS-4

 

Balenie: 90 kapsúl

Počet dávok: 90

 

Cordyceps CS-4 je jednou z najcennejších húb v rámci tradičnej čínskej medicíny. Táto zázračná huba bola pôvodne určená len pre cisára a vyvolených. V súčasnosti predstavuje najčastejšie používaný ergogén medzi čínskymi atlétmi. Do povedomia verejnosti sa Cordyceps dostal v roku 1993, keď skupina čínskych bežcov prekonala 9 svetových rekordov.

Následne si vrcholoví tréneri a atléti z celého sveta overili špičkové ergogénne účinky tohto produktu. Cordyceps Sinensis potrebuje v prírode šesť rokov pre kompletné dokončenie cyklu, jeho výskyt je navyše veľmi zriedkavý. Z tohto dôvodu, a tiež pre príliš vysokú cenu, začali popredné svetové laboratóriá vyvíjať rôzne variácie tejto huby v umelých podmienkach.

 

CS-4 je fermetovaný výťažok z podhubia, izolovaný z originálnej prírodnej formy Cordyceps Sinensis, nazbieranej v oblasti QinHay v Číne.

Tento základ sa používa na produkciu fermentovaného mycélia, ktoré obsahuje farmakologicky aktívne zložky, rovnaké ako naturálne Cordyceps Synensis (manitol, adenozín a špeciálne polysacharidy).

CS-4 je bezprostredne po izolovaní zakapsuľovaný, a to bez použitia konzervantov či tepelného znehodnotenia. Lepší produkt s obsahom Cordyceps Sinensis ako je CS-4 jednoducho nenájdete!

 

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 3 kapsule 30-40 minút pred tréningom, ďalšie 3 kapsule bezprostredne po ňom.

 

Výživové údaje: 

Počet dávok v balení: 15 1 kapsula obsahuje
Cordyceps Sinensis CS-4 650mg
Energetická hodnota v 100g je nižšia ako 50 kJ ( 12 kcal )  
 
Zloženie v 2 kapsuliach: (rastlinná celulóza, voda) Cordyceps Sinensis mycélia CS-4 (min. 20% cordyceps polysacharid, 8% kyselina cordycepsová - D-manitol, 3% adenozín.

 

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

  • Inovatívne technológie
  • Najvyšší rating použitých surovín
  • Vyrobené zo 100% zelenej energie
  • Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
  • Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
  • Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
  • Absolútna čistota produktu a zdravotná nezávadnosť.