Scitec Nutrition ZMB6, 60 kapsul, 60 davok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
10.9 € 0 % 0 10.9 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

ZMB6 je kombináciou životu dôležitých minerálnych látok/vitamínov, so zinkom, horčíkom a vitamínom B6. Zinok a horčík prispievajú k normálnej syntéze bielkovín, k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zohrávajú úlohu pri delení buniek. Zinok a vitamín B6 prispievajú k správnej činnosti imunitného systému. Horčík a vitamín B6 prispievajú k tlmeniu únavy a vyčerpania, k tvorbe energie látkovou premenou a k normálnej funkcii psychických procesov. Zinok zohráva úlohu pri normálnej syntéze DNA, pri premene látok na báze kyselín, pri metabolizme sacharidov a makroživín, pri normálnej kognitívnej činnosti, tiež prispieva k plodnosti a reprodukčnej schopnosti. Zohráva dôležitú úlohu pri procesoch látkovej premeny mastných kyselín, pri udržiavaní normálneho stavu vlasov, nechtov, pokožky a pri videní, ako aj pri udržiavaní normálnej hladiny testosterónu a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Horčík prispieva k udržiavaniu normálneho stavu zubov, k rovnováhe elektrolytov a k normálnej činnosti nervového systému: k neurotransmisiám a k zmršťovaniu svalov, vrátane srdcového svalu. Vitamín B6 zohráva úlohu pri tvorbe červených krviniek a pri regulácii hormonálnych procesov.

Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC)
 

Dávkovanie

Odporúča sa užívať 1 kapsulu denne.
 

Informácia pre alergikov

Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov!
 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!
 

Balenie

60 kapsúl – 60 dávok

NUTRITION INFORMATION

Serving size: 2 capsules
Servings per container: 30
Amount per serving NRV%   Amount per serving NRV%
Zinc 30 mg 300%   Vitamin B6 11 mg 786%
Magnesium 450 mg 120%        
 
NRV%: nutrient reference values
 

ZLOŽKY

Oxid horečnatý, hovädzia želatína, sulfát zinku monohydrát, pyridoxín hydrochlorid, farbivá: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa, indigotín; látka pre zväčšenie objemu: mikrokryštalická celulóza; doplňujúca látka: šelak