Amix Beta-Ecdyx Pure 90 kapsúl, 90 dávok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
25.9 € 0 % 0 25.9 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

Beta-Ecdyx Pure

 

Balenie: 90 kapsúl

Počet dávok: 90

 width=514

Beta-Ecdyx Pure od spoločnosti Amix je najmodernejší produkt s obsahom Beta-Ecdysteronu.

Beta-Ecdyx obsahuje extrakt z rastliny Cyanotis Arachnoidea s 90%-ným obsahom Beta-Ecdysteronu (20-Beta-Hydroxyecdysterone).

 

Odporúčané dávkovanie: užívajte jednu kapsulu dvakrát denne. Zapite dostatočným množstvom vody. Optimálne dávkovanie je 5 - 10 mg na 1 kg telesnej hmotnosti. Produkt užívajte maximálne po dobu 4 týždňov. Potom nasleduje dvojtýždňová prestávka v užívaní.

Výživové hodnoty:

Veľkosť jednej dávky:1 kapsula
Počet dávok v balení: 90
Hodnoty jednej dávky  
Cyanotis Arachnoidea (Standardized for 90% Ecdysterones) 300 mg
CRT-ss (Controlled Release Technology Support System)  
Methocel (Micro-Polymer Cellulose Ethers of Hydrophilic Matrix Systems)  

Zloženie: Cyanotis Archnoidea (90% Beta Ecdysteron), želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), stabilizátor: hypromelóza (Methocel), protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25˚C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.