Scitec Nutrition Revex-16, 108 kapsúl, 36 dávok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
23.9 € 15 % 0 20.315 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

Revex-16

 

Balenie: 108 kapsúl

Počet dávok: 36

 width=493

Revex od spoločnosti Scitec Nutrition je multifunkčný spalovač tukov!

Revex-16 napomáha v diéte nielen odbúravať tuky, navyše potláča chuť do jedla, energizuje organizmus pred tréningom a počas neho, zabraňuje vstrebávaniu tukov zo stravy, viazaniu ďalšej vody v organizme a v pred súťažnom období napomáha k jej znižovaniu. Tento multifunkčný spalovač tukov účinkuje práve tak, ako to Váš organizmus potrebuje.

 

Odporúčané dávkovanie: na začiatku sa doporučujú 1-2 x 1-2 kapsule denne. Neskôr sa doporučujú 2x3 kapsule ráno a poobede nalačno. Obdobie užívania je 8-12 týždňov s minimálne 2 týždňovou prestávkou.

Výživové hodnoty:

Veľkosť jednej dávky:3 kaps.% DV
Počet dávok v balení: 36  
Hodnoty jednej dávky    
Chróm 13,8 mcg 34,5 %
REVEX-16 complex 2 166 mg  
Kofeín 220 mg  

Zloženie: Citrus aurantium (Fruit) extract, L-Phenylalanine, L-Tyrosine, Caffeine Anhydrous, Garcinia cambogia (Fruit) extract (60% HCA: Hydroxycitric Acid), Camellia sinesis (Leaf) extract, Capsule Shell (Gelatin, Color: Titanium Dioxide, Red Iron Oxide, Allura Red AC), Momordica charantia (Fruit) Taraxacum officinale extract, Hesperidin, Inositol, Citrus Fruit extract (Naringin), Quercetin Dihydrate, Polygonum cuspidatum (Root) extract, Alpha Lipoic Acid, Bioperine® (Piper nigrum extract), Chromium Picolinate.

Upozornenie: produkt sa nedoporučuje užívať v prípade telesných a duševných ochorení, prípadne pri užívaní liekov! Nedoporučuje sa pre osoby mladšie ako 21 rokov, počas tehotenstva a dojčenia! Pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom! Neprekračujte doporučenú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, pestrej stravy! Skladujte mimo dosahu detí! Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vaječné bielka, lepok a arašidy.