MuscleTech HYDROXYCUT Hardcore Elite 110 kapsúl, 55 dávok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
25.9 € 0 % 0 25.9 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

HYDROXYCUT Hardcore Elite 

 

Balenie: 110 kapsúl

Počet dávok: 55

 

Hydroxycut Hardcore Elite od spoločnosti Muscletech je výkonná formula, ktorá Vám pomôže vyrysovať svaly podľa Vašich predstáv. Účinne pôsobí pri spaľovaní tukov a zároveň Vás nabudí k vyšším výkonom a intenzívnejšiemu tréningu.

Najnovší hardcore spaľovač tukov určený výhradne pre bodybuilderov zníži Váš telesný tuk v priemere o 7,9%. Zvyšuje noropinefrin v priemere o 40%. Hydroxycut Hardcore Elite predstvuje termogenézu vedúcu k maximálnej sile. Obsahuje patentovanú zložku LIQUITECH, ktorá využíva technológiu rapídnej mikrodisperzie tekutín a synergickú zmes 14 zložiek, u ktorých bolo dokázané, že vedú k rýchlemu a efektívnemu spaľovaniu tukov! Je odporúčaný tými najlepšími profesionálmi v oblasti bodybuildingu. Premení Vaše telo na peklo spaľujúce tuky!

width=750

Tento jedinečný prípravok má päť fázový proces, ktorý Vám zabezpečí extrémne efektívne a maximálne silné spaľovanie tukov.

1. fáza - zvyšovanie norepinefrínu (40%)
2. fáza - zvyšovanie sily a strata tuku
3. fáza - inhibícia alfa receptorov
4. fáza - blokovanie COMT
5. fáza - maximálna termogenéza

width=630

 

Odporúčané dávkovanie: na dosiahnutie najlepších výsledkov kombinujte prípravok Hydroxycut Hardcore Elite s intenzívnym cvičením a výživovým programom: 1. deň užívajte 1 kapsuľu 1x denne, 2. až 3. deň užívajte 2 kapsule 1x denne, 4. deň a neskôr užívajte 2 kapsule, 2x denne 30- 60 minút pred výdatnejším jedlom. Neužívajte menej ako 5 hodín pred spaním, neberte viac ako 4 kapsule za deň. Neužívajte viac ako 8 týždňov.

Výživové hodnoty: 

Hydroxycut Hardcore Elite 110 kaps (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 2 kaps
Počet dávok v balení: 55
Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kaps) % ODD
Bezvodý kofeín 270 mg  
Coleus extrakt (Ako Coleus Forskohlii) (koreň) 250 mg  
Dodáva forskolin    
Extrakt zo zelenej kávy (Ako C. Canephora Robusta) (semeno) 200 mg  
L-Teanín 100 mg  
Kakaový extrakt (Ako Theobroma cacao) (semeno) 100 mg  
Dodáva teobromín    
 

Zloženie v 2 kapsuliach Hydroxycut Hardcore Elite: kofeín bezvodný ... 270mg, extrakt zo zelenej kávy (C. Canephora robusta) (zrno) ... 200mg, Coleus extrakt (Coleus forskohlii) (koreň) - poskytuje Forskolin ... 100mg, l-theanin ... 100mg, kakaový extrakt (kakaovník pravý - Theobroma cacao) (boby) - poskytuje teobromín ... 100mg.