Amix Detonatrol 90 kapsúl, 15 dávok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
24.9 € 0 % 0 24.9 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

Detonatrol

 

Balenie: 90 kapsúl

Počet dávok: 15

 width=513

Detonatrol od spoločnosti Amix obsahuje 23 kľúčových zložiek, ktoré zabezpečia extrémne zrýchlenie metabolizmu a okamžitý úbytok Vašej hmotnosti.

Predstavujeme Vám jeden z najsilnejších spaľovačov tukov na európskom trhu! Nie ste spokojní s výsledkami a hľadáte spaľovač tukov, ktorý by Vám maximálne pomohol pri redukcii Vašej hmotnosti? 

Už nemusíte hľadať! 

Je tu pre Vás Detonatrol, ultimátny termogénny suplement, ktorý nakopneô Váš energetický metabolizmus! Ingrediencie v tomto produkte nie sú pre slabé povahy! Presvedčte sa sami a vyskúšajte si dať pred tréningom 6 kapsúl Detonatrolu. Zapáli vo Vás pekelný oheň! Detonatrol obsahuje vitamíny B3, B6 a vitamín C, ktoré napomáhajú k zníženiu únavy a vyčerpania a podporujú energetický metabolizmus.

width=790

Odporúčané dávkovanie: užívajte 2-3 kapsule dvakrát denne 30 - 60 minút pred fyzickým výkonom. Zapite dostatočným množstvom vody.

Výživové hodnoty:

Veľkosť jednej dávky:6 kapsúl
Počet dávok v balení: 15
Hodnoty jednej dávky  
Patented Citrus Fruits and Guarana Extract  
SINETROL XPUR 900 mg
Orange extract  
Grapefruit extract  
Red orange extract  
Guarana seeds  
Thermo & Performance Detonator 2 147,5 mg
Raspberry Ketones 500 mg
Caffeine Anhydrous 300 mg
Green coffee bean extract 200 mg
Clarinol CLA 200 mg
SuperCitriMa HCA 200 mg
Coleus Forskohlii 200 mg
Rhodiola Rosea 100 mg
Bacopa Monnieri 100 mg
White Willow Bark Extract 100 mg
Ginger Root Extract 100 mg
Green Tea Extract 100 mg
Ursolic Acid 20 mg
Banaba Leaf Extract 10 mg
Citrus Aurantium 10 mg
Capsimax 5 mg
Bioperine 2,5 mg
Vitamín C 80 mg
Vitamín B3 (niacín) 20 mg
Vitamín B6 (pyridoxín HCL) 10 mg
Zloženie: Želatínová kapsula (čistá želatína, voda, farbivá: oxid titaničitý), protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý.

Upozornenie: Obsahuje kofeín, nie je vhodné pre registrovaných športovcov. Prípravok nie je určený pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Pozor! Kofeín má schopnosť odvodňovať organizmus, preto dodržujte zásady pitného režimu. Nemiešajte s alkoholom. Skladujte v suchu pri teplote do 25 OC, mimo dosahu slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním. Tento produkt bol vyrobený v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, orechy a arašidy.