Reflex Nutrition


Chceli by ste vyskúšať kvalitnú športovú, či doplnkovú výživu?

Tak prečo nesiahnuť po tom najlepšom?

Keď sa jedná o zdravie, tak je na prvom mieste samozrejme kvalita a to nielen vzhľadom k použitým surovinám, ale aj vzhľadom k minimalizácii aditív a balastných látok. Práve v tejto oblasti patrí naša spoločnosť k absolútnej svetovej špičke.

Náš tovar je ponúkaný predovšetkým prostredníctvom značkových predajní, či pobočiek s vyškoleným personálom, to isté platí pre internetový predaj, pretože nám veľmi záleží na tom, aby zákazník dostal všetky potrebné informácie, vrátane optimálneho poradenstva. Všetky prostriedky investujeme do vývoja funkčných produktov, ktoré sa vzájomne logicky dopĺňajú a sú priebežne inovované. Tým sa naša filozofia výrazne odlišuje od tzv. Mass marketingových značiek športovej výživy zameraných na menej informovanú časť verejnosti, ktoré sa profilujú predovšetkým prostredníctvom agresívnej reklamy a neprehľadného, ​​až chaotického sortimentu.

Logicky si nás teda volia všetci, ktorí chcú tú najlepšiu kvalitu na trhu. Čo je teda na Reflex Nutrition také výnimočné?

KONTROLA KVALITY PRI VÝROBE A NEPORAZITEĽNÁ GARANCIA

Vedeli ste napríklad, že prevažná väčšina špičkových značiek nevyrába svoje vlastné výrobky? Je to vlastne tak, že si svoje výrobky nechajú baliť na zákazku inou firmou a často dochádza k tomu, že sú ich výrobky balené v rovnakej továrni ako výrobky ich konkurentov. Určite radi počujete, že u nás je tomu úplne inak. Vo firme Reflex Nutrition si vyrábame svoje výrobky sami, a to už od roku 1996. Pre nás je naozaj veľmi dôležité vyrobiť si svoj vlastný produkt, a to preto, aby sme si sami mohli skontrolovať jeho kvalitu a boli si tak istí, že sú použité len tie najlepšie prísady. Rovnako tak je pre nás dôležité, že neplatíme maržu za balenie na zákazku a takto ušetrené peniaze radšej investujeme do najnovších výrobných technológií a skutočne kvalitných prísad.

Naše finančné prostriedky investujeme do nezávislých testov na jednotlivé produkty a nákladných testov na obsah bielkovín. Myslíme si, že je to pre zákazníka oveľa dôležitejšie, než smerovať tieto investície do masívnej reklamnej podpory, ako je tomu u väčšiny komerčných značiek.

Všetky naše produkty sú vyrobené v súlade s normami kvality ISO9001, sú nezávisle testované na obsah zakázaných a dopingových látok (HFL / DOPING FREE) a v každej šarži testované na obsah bielkovín podľa noriem kvality ISO17025.

KÚPNA SILA A VNÚTORNÉ TECHNOLÓGIE

Máme priame partnerské väzby s tými najväčšími a najvplyvnejšími mliekarenskými výrobcami po celej Európe. Patríme medzi najväčších odberateľov týchto dodávateľov. Ako takí, dostávame len ten najkvalitnejší tovar, ktorý vyhovuje našim prísnym požiadavkám. To znamená, že môžeme na trh dodať výrobok, ktorý je na základe jeho bielkovinových hodnôt neporaziteľný. Pri výbere sa zákazník riadi predovšetkým chuťou, hodnotou bielkoviny a cenou; pre nás je najdôležitejšia hodnota bielkoviny. Naše výrobky si nechávame priebežne testovať nezávislou treťou stranou, aby sme sa uistili, že spĺňame všetky prísne normy a zároveň sa tým uistíme, že výborne obstojíme pri porovnaní s konkurenciou. Sme radi, že sa môžeme pochváliť tým, že existuje už len jedna ďalšia značka, ktorá spĺňa hodnoty bielkovín, ktoré dodávame my.

Domnievame sa, že v súčasnej dobe sme jediný výrobca, ktorý namiesto lacnejších minerálov, ako sú oxidy, dodáva a exkluzívne používa drahší variant chelátových minerálov.

Naša základňa je v Sussexe a vďaka našej technológii, do ktorej neustále investujeme, sme v Európe jedineční. Žiadna iná značka, ktorá sa zaoberá športovou výživou, nemá takú exkluzívnu technológiu a farmaceutický závod na najvyššej úrovni, čo je opäť známka nášho úsilia, dodávať čo najkvalitnejšie výrobky.

Jediný spôsob, ako skutočne zaručiť neustálu a vysokú kvalitu výrobku, je prijatie prísnych kontrolných podmienok. Sme prvou spoločnosťou zameranou na výživu, ktorej bol udelený certifikát kontroly kvality ISO9001. To znamená, že pri každom kroku výrobného procesu sa dodržiavajú prísne normy a do tohto procesu spadajú všetky čiastkové zložky. Celý postup je nezávisle a pravidelne kontrolovaný auditom.

ZELENÉ SUPLEMENTY

Iste sa teraz sami seba pýtate, čo sú tie zelené suplementy vôbec zač? V žiadnom prípade to nie sú nejaké nové suplementy vyrobené z morskej riasy, je to jednoducho najnovší prístup firmy Reflex Nutrition, v snahe pomôcť životnému prostrediu.

Reflex Nutrition vlastní a prevádzkuje 3 továrne, ktoré vyrábajú proteínové prášky, kapsule a fľaškové proteínové nápoje. Všetky tri továrne používajú elektrinu, ktorá pochádza z celých 100% z obnoviteľných zdrojov.

Naším dodávateľom zelenej energie je spoločnosť Ecotricity. Ich elektrina pochádza len z prírodných zdrojov, ako je vietor, slnko a voda, ktoré neznečisťujú životné prostredie a neprispievajú k zmenám klímy. Týmto zdrojom hovoria zelené zdroje, pretože sú jedinečné v novej generácii čistej elektriny. Nezahŕňajú žiadne spaľovania a poskytujú nekonečný prísun elektriny, a to bez znečistenia.

Vytvorenie tmavo zelených zdrojov je zásadným zlomom v boji proti zmenám klímy, a preto sme si túto spoločnosť Ecotricity vybrali za svojho partnera, aby sme spoločne bojovali za lepšie životné prostredie pre naše budúce generácie.

Do roku 2010 vyrobí 500MW novej zelenej energie. Je to obrovské rozšírenie kapacity zelenej elektriny v UK a bude to mať významný pozitívny vplyv na životné prostredie, znižovanie emisií oxidu uhličitého, ďalších plynov a znečistenia. Každá jednotka zelenej energie, ktorú vyrobí, priamo nahradzuje elektrinu vyprodukovanú z konvenčných, znečisťujúcich zdrojov.

Pre pokrytie spotreby elektriny v továrňach, distribučných centrách aj v sídle firmy využíva firma Reflex Nutrition výhradne služby spoločnosti Ecotricity.

ZÁSADY RECYKLÁCIE

Ak si kúpite výrobok firmy Reflex, pomôžete tým zároveň životnému prostrediu. Držíme sa totiž zásad recyklácie, takže všetky naše odpadové kartóny a plasty sú recyklované - vy nám môžete pomôcť tým, že budete recyklovať plastové nádoby, v ktorých dostanete naše výrobky.

OBMEDZENIE DOPRAVY

Snažíme sa tiež obmedziť vplyv emisií na životné prostredie, preto sú naše továrne a distribučné centrá doslova pár desiatok metrov od seba. Takmer všetky ostatné značky si nechávajú svoje výrobky baliť na inom mieste, alebo dokonca v zahraničí, a potom ich musí prepravovať/zasielať do svojich distribučných centier. To má samozrejme negatívny vplyv na vznik emisií a znečistenia životného prostredia. A práve Reflex Nutrition sa takýmto postupom vyhýba.

Vzhľadom k tomu, že sa životné prostredie stáva čím ďalej dôležitejšie pre našu budúcnosť, nie je divu, že sa Reflex Nutrition stáva obľúbeným produktom pre športových nadšencov po celej Európe.