Scitec Nutrition 100% Beef Concentrate 1000 g, 33 davok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
čokoláda-mandľa 30 € 0 % 0 30 €
 
caramel vanillka 30 € 0 % 0 30 €
 
malina 30 € 0 % 0 30 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

S obsahom bielkoviny so 100%-ným pôvodom z hovädzieho mäsa!

 

100%-ný pôvod z hovädzej bielkoviny

Hovädzie mäso má medzi tvrdo trénujúcimi a cieľavedomými športovcami legendárny status- veľké množstvo ľudí pozoruje pri konzumácii hovädzieho mäsa viditeľnejší rast, než by to isté množstvo bielkovín prijali z kuracích pŕs. Prečo by si nemohol konzumovať hovädzí bielkovinový nápoj, keď je už možné i túto vysokokvalitnú základnú látku získať.

Naša 100% BEEF CONCENTRATE formula je úplnou, hydrolyzovanou hovädzou-peptidovou bielkovinou, získanou z čerstvého hovädzieho mäsa, 100% prirodzený produkt bez pridania hormónov. Je enzymaticky hydrolyzovanou (v podstate pred trávenou) hovädzou bielkovinou, čo znamená, že jej trávenie a vstrebávateľnosť sú rýchle. Úplné bielkoviny, akou je aj naša, zabezpečujú pre organizmus všetky druhy esenciálnych aminokyselín, vrátane tých deväť, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť (histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín), a ktoré musíme prijať v potrave.

100% BEEF CONCENTRATE je vynikajúcou alternatívou mliečnych bielkovín, a obzvlášť diskutovanej bielkoviny zo sóje. Množstvu ľudí spôsobuje vážny problém, intolerancia na laktózu alebo alergia na mlieko, kým iní nasledujú určitú formu paleolitickej diéty, pri ktorej sa niektoré produkty vylúčia a prioritu majú bielkovinové zdroje na podklade mäsa. (Hovädzie mäso neobsahuje laktózu, avšak produkt je vyrábaný v prevádzke, v ktorej sa vyrábajú produkty s obsahom laktózy!) Hovädzia bielkovina neobsahuje prídavok kreatínu. Načo by si viazal užívanie kreatínu a jeho presné (alebo práveže nepresné) dávkovanie k bielkovinovým produktom? My v tom nevidíme zmysel!

Mnoho hovädzích bielkovinových produktov má zlú chuť. Náš hovädzí bielkovinový produkt je chutný, môžeš si ho pokojne vyskúšať. Bielkoviny sú zdrojom dusíka a životu dôležitých aminokyselín, ktoré telo potrebuje k množeniu tkanív a ich udržiavaniu. Preto 100% BEEF CONCENTRATE prispieva k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty, a tiež k zachovaniu zdravia kostí.

Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC)

Dávkovanie

Rozmiešajte denne 1 dávku (30 g - 2⁄3 odmerky) v 250 ml vody. Na prípravu odporúčame používať šejker so sitkom. Pred použitím poriadne pretrepať. Konzumujte po tréningu.
 

Informácie pre alergikov

Obsahuje mlieko. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy. Obsahuje sójový lecitín.
 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi!
 

Príchute

malinový krém, mandľa-čokoláda, karamel-vanilka
 

Balenie

1000 g - 33 dávok, 2000 g - 66 dávok

 

Recenzie

Názor ešte neprišiel.

NUTRITION INFORMATION

Serving size: 30 g (2/3 scoop)
30 g RI% 100 g   30 g RI% 100 g
Energy 114 kcal 5.7% 378 kcal   Protein 19 g 38% 63 g
  479 kJ   1588 kJ   Salt 0.61 g 10% 2 g
Fat 1.4 g 2% 4.7 g   Fiber   
of which Saturates 0.4 g 2% 1.3 g          
Carbohydrate 6.2 g 2% 21 g          
of which Sugars 2.1 g 2% 7 g          
 
RI%: Reference intake of an average adult (8400 kJ/2000 kcal)
 

ZLOŽKY

Malinový krém: Hydrolizovaná hovädzia peptidová bielkovina, maltodextrín, látka regulujúca kyslosť: kyselina citrónová, malinová aróma, aróma lesných plodov, emulgátor: sójový lecitínový prášok, dextróza, sukralóza, zahusťovadlo: xantánová guma; farbivo: beetrood red, chlorid sodný, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza

Mandľa-čokoláda: Hydrolyzovaná hovädzia peptidová bielkovina, maltodextrín, čokoládová aróma, mandľová aróma, kakaový prášok (10-12%), emulgátor: sójový lecitínový prášok, dextróza, sukralóza, chlorid sodný, zahusťovadlo: xantánová guma; sladidlá: acesulfám-K, sukralóza

Karamel-vanilka: Hydrolyzovaná hovädzia peptidová bielkovina, maltodextrín, mliečna karamelová aróma, vanilková aróma, emulgátor: sójový lecitínový prášok, dextróza, sukralóza, chlorid sodný, zahusťovadlo: xantánová guma; farbivo: riboflavín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza