MVP Biotech Nutrition


V tejto kategórii nie je žiadny tovar

Značka Biotech USA existuje na trhu už viac ako 20 rokov. Je jednou z najkvalitnejších značiek vo svojej oblasti, v príprave športových doplnkov stravy a ich distribúcií. Počas svojho pôsobenia sa stala vedúcou značkou v niekoľkých krajinách po celom svete a od roku 1999 začali vyrábať svoje výrobky už aj v Európe.

Keďže firma Biotech USA chce vyrábať kvalitné športové doplnky musela kvôli tomu zamerať svoju činnosť predovšetkým na inováciu, výskum a vývoj. Biotech USA majú jeden z najväčších výskumných centier v súlade so všetkými medzinárodnými štandardmi vo vývoji športových doplnkov. Technici pracujú s najnovšími vedeckými poznatkami, aby mohli rozvíjať najmodernejšie doplnky. Ich základným princípom je kvalita, preto poskytujú športové doplnky iba tej najvyššej kvality pre zákazníkov na celom svete.

V rozsahu doplnkov Biotech ponúka širokú škálu produktov na rast svalov, chudnutie, zlepšenie fyzickej výkonnosti a regeneráciu. Biotech nevenuje svoju pozornosť len aktívnym športovcom, ale v škále jeho produktov sa tiež nachádzajú výrobky ako glutamín, rôzne vitamíny, minerály, antioxidanty, Tribulus terrestris, a iné. Výrobky sú určené mužom aj ženám.

Cieľom firmy Biotech USA je pokryť potreby všetkých zákazníkov na trhu. Táto ambícia ich neustále núti vyrábať stále a stále nové športové doplnky.