MusclePharm


V tejto kategórii nie je žiadny tovar

MuslePharm – budúcnosť športovej výživy

Svojimi produktami MusclePharm jednoznačne dokazuje svoju oddanosť poctivej práci v oblasti doplnkov športovej výživy. Moderné, efektívne, dômyselne prepracované formule a suroviny najvyššej možnej kvality. Celá výroba prebieha na základe prísnych postupov a kritérií certifikovaného systému smerníc pre kontrolu a zaručenie kvality výroby potravín a liečiv (tzv. Certified Good Manufacturing Practices) a iba v akreditovaných farmaceutických výrobných závodoch, kde sa kvalita produkovaného tovaru a jeho obsah pravidelne testuje pod dohľadom štátnych kontrolných úradov. Firma MusclePharm garantuje, že každý ich výrobok obsahuje presne to, čo je uvedené na etikete.

  MusclePharm predstavuje doplnky športovej výživy, za ktorými stojí dôkladný, inovátorský a vysoko odborný vedecký prístup k vývoju a aktuálne najdôkonalejšie možné spracovanie formúl za využitia výlučne tých najkvalitnejších surovín, ktoré trh ponúka.

  Výrobky MusclePharm sú výsledkom niekoľkoročného výskumu a vývoja za pomoci prevratného, originálneho šeťfázového protokolu fyziologického výskumu (Omega Wave Technology), ktorý zahrňuje odbornú expertízu spracovanú špičkovými vedcami a špecialistami v obore. Samozrejmou súčasťou je aj aplikácia výrobkov v praxi. Počas posledných pár rokov boli v rámci výskumu a vývoja zrealizované testy na viac ako stovke vrcholových profesionálnych športovcov (napríklad hráči NFL a MLB či súťažiaci v bojových umeniach).

Výrobky MusclePharm môžete využiť v množstve oblastiach aktívneho životného štýlu, sú určené mimo iného pre efektívne budovanie svalov, chudnutie, udržiavanie a zlepšovanie kondície a zdravej výživy. Získali už množstvo ocenení a predávajú sa vo viac ako 120 krajinách sveta. V roku 2009 bol MusclePharm vyhlásený za „Novú značku roku“ v prestížnej spotrebiteľskej a odbornej ankete najväčšieho svetového predajcu športovej výživy – firmy Bodybuilding.com. V roku 2010 v tejto ankete mala značka MusclePharm už 4 nominácie na víťaza – v kategóriách „Najlepší predtréningový suplement roku“ (Assault), „Najlepší suplement na potréningovú regeneráciu“ (Recon), „Najkrajší obal“ (Battle Fuel) a „Skokan roku medzi výrobcami“ (MusclePharm). Jednotlivé produkty MusclePharm sa navyše u tohto predajcu pravidelne umiestňujú medzi top 50 najpredávanejších produktov mesiaca.

MusclePharm - výživa, ktorej môžete 100% dôverovať.