Amix Creatine Monohydrate 1000 g, 200 dávok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
22.9 € 0 % 0 22.9 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

Creatine Monohydrate

 

Balenie: 1000 g

Počet dávok: 200

 width=500

Creatine Monohydrate je ultra mikronizovaný kreatín monohydrát, ktorý zaručuje maximálnu kvalitu, čistotu a lepšiu využiteľnosť. Tento kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu.

 

Odporúčané dávkovanie: denná dávka je 5g (2 čajové lyžičky) asi 30-60 minút pred fyzickou záťažou. Pri užívaní kreatín monohydrátu je vhodné piť dostatočné množstvo vody pre maximalizáciu hydratácie a zlepšenie metabolických funkcií. Pre maximalizovanie výsledkov je dôležitý pravidelný príjem kvalitných bielkovín.

 

Zloženie: kreatín monohydrát.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.