Infinite Labs


V tejto kategórii nie je žiadny tovar

V Infinite Labs® je našim primárnym cieľom a sľubom vytvárať inovatívnu športovú výživu, ktorá prekoná všetky vaše očakávania.

Infinia Labs® je v súčasnej dobe jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich značiek v atletickom priemysle. S vykalkulovaným smerom záujmu na rast a vývoj našej nekonečnej komunity, ktorú sme znovuobnovili v roku 2009 s cieľom vyrábať produkty s unikátnym, inovatívnym a maximálne efektívnym zložením, ktoré budú poskytovať exkluzívne výsledky.

V súčasnej dobe sa výrobky Infinite Labs® predávajú v 25 štátoch na celom svete. S uvedením High Performance radu (HP na konci názvu produktu) sa Infinite Labs® rozšírilo medzi ďalšie krajiny, najmä vďaka výnimočne dobre si vedúcim produktom ako Juggernuat HP ™, Dagger ™, FinalCutz ™ a Massport ™.

V Infinite Labs® vždy uprednostňujeme zákazníkov nad všetko ostatné. Sme hrdí na to, že naše produkty sú vyrábané s maximálnou starostlivosťou, v najvyššej možnej čistote s garantovanou výrobnými procesmi zaručujúce najvyššiu možnú kvalitu a účinnosť, ktorú je možné v segmente športovej výživy v súčasnosti dosahovať.