Weider Oat Protein Pizza, 500 g, 16 davok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
medoterranean 13.5 € 0 % 0 13.5 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

Hmotnosť 500 g
Weider Oat Protein Pizza

Weider Oat Protein Pizza je lahodná proteínová zmes pre prípravu vašej obľúbenej a teraz už aj fit pizze. Proteínová Pizza zmes od Weider je výživový doplnok, ktorý vám pomôže udržať si zdravý životný štýl bez toho, aby ste sa museli vzdať rozmarov ktoré milujete. Proteinová zmes pre prípravu pizza cesta je výbornou zmesou ovsených vločiek a vysoko kvalitných bielkovín. Je pripravená na varenie, 100% chutná a má neuveriteľnú a intenzívnu stredomorskú chuť.

Pizza bude konečne oveľa zdravšie. Takto pripravené pizza cesto má nízky obsah cukru a je bez lepku!

Proteínové zdroje majú vysokú kvalitu a výborný pomer. Bielkoviny sú kombináciou srvátkovej bielkoviny a hrachu, dvoch najviac žiadaných bielkovín s vysokou biologickou hodnotou. Každé balenie Weider Protein Pizza vám umožní pripraviť si až 16 porcií lahodnej a zdravej pizze.

Prečo Weider Oat Protein Pizza?

Predpripravená múčna zmes pre výrobu pizze
Veľmi bohatá energetická hodnota a vysoko kvalitné bielkovíny: srvátka a hrachová bielkovina
Jednoduchá príprava a 100% chuť
Návod na použitie:

Premieša 30 g prášku (1 odmerka) s 30 ml vody a nechajte postáť. Následne vytvarujte malú pizzu. Zmes môžete pripraviť buď na horúcej platni alebo panvici s malým množstvom oleja. Ak je do zlatista opečené, môžete si vziať a konzumovať. Prípadne ho môžete piecť rovnakým spôsobom ako tradičnú pizzu.

Nutričné hodnoty:

porcia
energie 435 kJ / 103 kcal
tuky 1,7 g
- Z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g
sacharidy 11,8 g
- Z toho cukry 1,4 g
proteín 9,1 g
vláknina 2,3 g
soľ 0,6 g
30 g prášku v 30 ml vody
Zloženie:

61% múky celozrnnej, 14% bielkovinový koncentrát sérum leche¹, 12% bielkovinový hrachový izolát, cibuľový prášok, 2% práškové vajcia, 2% klíčky bielkovín rohovníka, soľ , oregano (sušené listy), bazalka (sušené listy), nakrájaná cibuľa (dehydratovaná), paradajkový prášok, aróma, chilli, protispekavé činidlo: oxid kremičitý. ¹ Obsahuje mlieko a laktózu.