Scitec Nutrition 100% Beef Muscle 3180 g, 30 dávok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
vanilka 52.9 € 15 % 0 44.965 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

100% Beef Muscle

 

Balenie:  3180 g

Počet dávok: 30

Príchute: vanilka

 width=545

S obsahom bielkoviny so 100%-ným pôvodom z hovädzieho mäsa!

Hovädzie mäso má vysoký status v kruhoch tvrdo trénujúcich, cieľovo orientovaných športovcov. Na základe skúseností s ním veľa športovcov spozorovalo väčší rozvoj ako v prípade kuracieho mäsa. 100% Beef Muscle od spoločnosti Scitec Nutrition je hovädzí proteín mimoriadnej kvality v práškovej forme.


Naša formula HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES je úplnou bielkovinou s obsahom hydrolyzovaných hovädzích peptidov, získanou z čerstvého hovädzieho mäsa. Je to 100% prírodný produkt bez pridania akýchkoľvek hormónov. Jej strávenie a vstrebávanie je rýchle. Úplné bielkoviny dodávajú organizmu všetky typy esenciálnych aminokyselín, vrátane 9 základných (histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín). Obsahuje tiež ďalšie 2 gramy l-leucínu, ktorý je jednou z najdôležitejších esenciálnych aminokyselín.

100% BEEF MUSCLE prispieva k rastu objemu svalovej hmoty a k jej zachovaniu, tiež k udržiavaniu správneho stavu kostí. Dodáva aj rôzne typy sacharidov (ako napr. kukuričný škrob - palivo pre tvrdý tréning a procesy metabolizmu). A čo je nemenej dôležité, výborne chutí!

 

Čo Vám 100% Beef Musle ponúka?

  • prispieva k rastu objemu svalov a k jeho zachovaniu
  • rýchlo tráviteľný a vstrebateľný
  • obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny
  • výborne chutí

 

Odporúčané dávkovanie: rozmiešajte denne 1 dávku (106 g - 1 ¾ odmerky) v 500 ml vody. Na prípravu odporúčame používať šejker so sitkom. Pred použitím poriadne pretrepať. Konzumujte po tréningu.

Výživové hodnoty:

Zloženie (príchuť vanilka): maltodextrín, hydrolyzovaná hovädzia peptidová bielkovina, kukuričný škrob, smotanová aróma, smotanovo vanilková aróma, jogurtový prášok (mlieko), L-leucín, emulgátor: sójový lecitínový prášok, zahusťovadlo: xantánová guma; sladidlá: sukralóza, acesulfám-K.

Upozornenie: obsahuje mlieko. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy. Obsahuje sójový lecitín. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi!