Amix Penaut Butter 800 g


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
penaut butter 13.9 € 0 % 0 13.9 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

Mr. Poppers® PeAmix® - Fitness Peanut Butter je přírodní arašídové máslo bez přidaného cukru a soli. Arašídy jsou pražené, poté zchlazené a následně mleté. Arašídové máslo je velice chutné a je přirozeným zdrojem bílkovin, sacharidů a tuků. Ideální volba jako zdravá nutričně bohatá svačinka.

TIP: Už jste zkusili palačinky z naší ovesné nebo rýžové mouky Mr.Popper´s® s arašídovým máslem PeAmix®? Stačí jen OatMash® nebo RiceMash®, vejce, arašídové máslo a trochu vody či mléka. Vše dobře promíchejte, upečte palačinky a můžete servírovat super fitness snídani!

Pro letní dny si můžete připravit speciální arašídovou zmrzlinu. Rozmixujte nízkotučný tvaroh s arašídovým máslem PeAmix® Peanut butter a zmrzlými jahodami, dle chuti můžete dosladit. Během minuty máte velmi chutné letní osvěžení. Dobrou chuť!

Složení: čisté pražené a jemně rozemleté argentinské arašídy

Upozornění: Skladujte v suchu při teplotě do 20oC, nejlépe v ledničce, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. 20 minut před samotnou spotřebou vyjměte z ledničky a před samotným použitím důkladně sáček prohněťte. Oddělený olej je přirozený, jednoduše zamíchejte zpět do másla. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů a oříšků.
Průměrné výživové hodnoty:
ve 100 g:
Energetická hodnota: 2590 kJ/625 kcal
Tuky 53 g
Nasycené 9,4 g
Sacharidy 10 g
Cukry 5,1 g
Bílkoviny 27 g
Sůl 0 g
Aktivní látky
Arašídové máslo 100 g
Složení: čisté pražené a jemně rozemleté argentinské arašídy