BSN


V tejto kategórii nie je žiadny tovar

Spoločnosť Bio-Engineered doplnky a výživa, Inc. (BSN®) bola založená v roku 2001 a od vtedy sa stala globálnym lídrom na trhu v oblasti športovej výživy, a to hlavne vďaka neúnavnému odhodlaniu vytvoriť dynamické a špičkové produkty. Výrobky BSN® a aj značka sama o sebe vyhrali viac ako 35 ocenení v oblasti športovej výživy v priebehu posledných šiestich rokov, čo je viac než získala akákoľvek iná spoločnosť v priemysle.

Dosah BSN je skutočne globálny, jeho výrobky sú dodávané viac ako 40.000 predajcom na vnútroštátnej úrovni a distribuované do viac ako 90 krajín po celom svete.

BSN Nutrition je jedným z popredných svetových výrobcov športovej výživy. BSN Nutrition je zároveň producentom najznámejšieho a najpredávanejšieho anabolizéru (suplementu pre nárast svalovej hmoty) Nitrix AVPT. Spoločnosť BSN v Spojených štátoch spolupracuje s poprednými profesionálnymi kulturistami, okrem iného aj s osemnásobným Mr. Olympia Ronniem Colemanom. Aj vďaka tomu patria produkty tejto firmy k absolútnej svetovej špičke!

BSN Nutrition ponúka vo svojom sortimente tak kvalitné proteínové a sacharidové suplementy, ako aj k tejto značke neodmysliteľne patriace anabolizéry typu nitric oxide, kreatínové prípravky a spaľovače tuku. BSN je jedna z najznámejších amerických značiek športovej výživy na slovenskom trhu.