Scitec Nutrition Pow3rd! 2.0, 350 g, 50 dávok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
jablko 19.9 € 15 % 0 16.915 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

Pow3rd! 2.0

 

Balenie: 350 g

Počet dávok: 50

Príchute: jablková

 width=270

Pow3rd! 2.0 od spoločnosti Scitec Nutrition je silný predtréningový koncentrát pre energizáciu a napumpovanie, bez nepotrebného cukru a neúčinných zložiek!

Obsahuje účinný kreatín, energizujúcu látku, zložku pre viazanie kyselín, látky pre zvýšenie aeróbneho výkonu, nový vylepšený karnitín, adaptogén a látky pre maximalizáciu napumpovania. 

width=540

 

Odporúčané dávkovanie: zmiešajte pol odmerky (7g) s 250-300 ml vody a vypite 30-60 minút pred tréningom.

Výživové hodnoty:

Veľkosť jednej dávky: (príchuť jablko)1/2 odmerky (7 g)%DV
Počet dávok v balení: 50  
Hodnoty jednej dávky    
Sacharidy celkom 0 g  
Cukry 0 g  
Kyselina listová 30 mcg 15%
Proprietary POW3RD! matrix 4 390 mg  
“DualCreatine” zmes:    
Mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát    
“Sp3cial zmes”:    
L-Arginín HCI, Beta-alanín, kofeín (200 mg), Acetyl L-karnitín HCI, Rhodiola Rosea extract, AKG (Alfa-ketoglutarát vápenatý), maltodextrín    

Zloženie: Micronized Creatine Monohydrate, Flavoring (Apple Flavor), Acidity Regulator (Citric Acid Anhydrous), Beta-Alanine, L-Arginine HCl, Caffeine Anhydrous, Artificial Sweeteners (Sucralose, Acesulfame K), Acetyl L-Carnitine HCl, Creatine Citrate, Rhodiola Rosea extract (3% Rosavins), Anti-Caking Agents (Colloidal Silicon Dioxide, Magnesium Stearate), Alpha-Ketoglutarate Calcium, Maltodextrin, Colorings (Brilliant Green BS, Riboflavin), Folic Acid.

Upozornenie: Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 18 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vaječné bielka, lepok a arašidy.