Cellucor C4 Extreme 330 g, 60 dávok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
jablko 29.9 € 15 % 0 25.415 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

C4 Extreme 

 

Balenie: 330 g

Počet dávok: 60

Príchute: jablková

 width=404

C4 Extreme od spoločnosti Cellucor obsahuje kreatín nitrát a ďalšie extra účinné zložky, dodá Vášmu telu vysokú dávku energie, je vybavený unikátnou technológiou NO3 pre absolútne dokonalé napumpovanie svalov. Ide o bezkonkurenčný výrobok vo svojej kategórii, ktorý povzbudí myseľ, zocelí svaly a výrazne pozdvihne úroveň tréningu.

width=775

Čo Vám C4 Extreme ponúka?

  • obsahuje kreatín nitrát a ďalšie super účinné zložky
  • dodá Vášmu telu extrémnu dávku energie
  • je vybavený unikátnou technológiou NO3 pre dokonalé napumpovanie svalov
  • systém urýchlené absorpcie nutrientov
  • výborne chutí a perfektne sa rozpúšťa
  • povzbudí myseľ, zocelí svaly a výrazne pozdvihne úroveň tréningu

 

Pocítite ohromný príval energie, taký, na aký od bežných doplnkov výživy nie ste zvyknutí!

Čo je to NO3?

Nitrát NO3 je pre modernú suplementáciu veľmi efektívna zlúčenina, ktorá dokáže neuveriteľným spôsobom napumpovať svaly a navýšiť účinnosť každej ďalšej ingrediencie. V C4 Extreme od spoločnosti Cellucor však navyše tento dusičnan zlúčili s kreatínom. Výsledná zmes - kreatín nitrátu - sa podľa odbornej vedeckej štúdie vo vode rozpúšťa 10x lepšie ako kreatín monohydrát či iné deriváty kreatínu. Táto výborná rozpustnosť zaručí omnoho lepšie vstrebávanie a úplne vylúči akékoľvek negatívne dopady tradične spájané so suplementáciou kreatínom.

 

Odporúčané dávkovanie: užívajte 1-2 odmerky C4 Extreme s vodou alebo džúsom 15-30 minút pred tréningom. Začnite s jednou odmerkou pre zistenie tolerancie. Pre čo najvyššiu efektivitu je vhodné C4 Extreme užívať pred tréningom a v prípade, že potrebujete dodať energiu, tak aj v dňoch voľna.

C4 Extreme môžete kombinovať s No Extreme Zero - absolútna nadvláda energie a sily. C4 je možné kombinovať aj s D4 Thermal Shock. Avšak dbajte na to, že je dôležité postupne zvyšovať dávkovanie pre zistenie tolerancie tela na kofeín.

Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu!

Ak ste športovec, hoci žiadny z našich produktov neobsahuje zakázané látky, odporúčame sa o konzumácii poradiť s príslušnými športovými asociáciami a klubmi, ktoré Váš šport zastrešujú.

width=630

Výživové hodnoty:

Veľkosť jednej dávky: (príchuť fruit punch)1 odmerka (6 g)
Počet dávok v balení: 60
Hodnoty jednej dávky  
BETA alanine 1 500 mg
Creatine nitrate 1 000 mg
Arginine AKG 1 000 mg
Vitamín C 250 mg
L-Tyrosine 200 mg
Caffeine 160 mg
Bitter orange (30% synefrine) 50 mg
Niacinamide 30 mg
Folate 150 mcg
Pyridoxal 5-phosphate 35 mcg
Vitamín B12 20 mcg

Zloženie: prírodné a umelé príchute, kyselina citrónová (regulátor kyslosti, antioxidant, sekvestrant), kyselina jablčná (regulátor kyslosti), oxid kremičitý (látka protihrudkujúca), kremičitan vápenatý (protihrudkujúce látky), sukralóza (sladidlo), acesulfam draselný (náhradné sladidlo, látka zvýrazňujúca chuť), farbivá podľa príchuťou výrobku (červeň Allura AC, tartrazín, brilantná modrá FCF, žltá SY, repná šťava).

Upozornenie: výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako hygroskopické. To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.