Amix


Firma LargeLife® Limited bola založená v roku 2003 v Manchestri (Spojené kráľovstvo) súčasným vlastníkom a prezidentom ako spoločnosť zaoberajúca sa výrobou výživy pre športovcov hľadajúcich tú najvyššiu kvalitu. Po dlhom vývoji zložení nových suplementov a dizajnu obalov spoločnosť LargeLife® Limited a jej vlajková značka Amix ™ Nutrition postupne má dominantné postavenie na trhu so športovou výživou v mnohých krajinách Európskej únie.

EVOLÚCIA

Amix ™ sa stal jednou z najuznávanejších firiem v oblasti športovej výživy a vďaka rýchlemu rastu sa dostal na špičku v predaji v celej Európskej Únii. Amix ™ si časom získal dôveru amatérskych aj profesionálnych športovcov z rôznych športových odvetví. Značka Amix ™ patriaci pod LargeLife® Limited priebehu niekoľkých málo rokov dospela vo vysoko rešpektovanou spoločnosť. Stúpajúci predaj na trhoch strednej a východnej Európy si vyžiadala otvorenie nového výrobného a logistického centra v oblasti centrálnej Európy. Súčasťou nového komplexu je aj moderné výskumné a vývojové centrum.

TÚŽBA PO DOKONALOSTI

Amix ™ Nutrition je stále pred konkurenciou vďaka neustálemu vývoju najefektívnejšieho zloženie, vysokej kvalite použitých surovín a najmodernejšej technológii spracovania. Amix ™ sa nikdy neuspokojí s priemerom a preto naši odborníci stále sledujú novinky zo sveta športovej výživy. Mnohoročná spolupráca s vrcholovými športovcami nás naučila počúvať ich poznatkom a požiadavkám čo nám pomohlo vyladiť naše produkty k dokonalosti.

SME INÍ

Inovatívny a futuristický vzhľad našich produktov zaručuje ľahké odlíšenie od konkurencie. Grafické spracovanie našich obalov je uznávané mnohými odborníkmi na dizajn. To je tiež dôvod prečo Amix ™ stále získava nových zákazníkov po celom svete.

Amix ™

Amix ™ reprezentuje to najlepšie čo môže v súčasnosti trh v oblasti športovej výživy ponúknuť. Amix ™ je určený pre rekreačné aj profesionálnych športovcov, ktorých cieľom je zdravý životný štýl, neustála túžba dosiahnuť lepšie výsledky a jednoducho pre tých, ktorí požadujú maximálnu kvalitu a efektivitu. Prémiová kvalita v spojení s vynikajúcou chuťou je dôvod prečo Amix ™ získava stále viac zákazníkov po celom svete.