Scitec Nutrition L-GLUTAMINE 300G, 50 davok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
18.1 € 0 % 0 18.1 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

Informácie o produkte

Scitec Nutrition Glutamine je čistý L-glutamín. Glutamín je najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina vo svalovom tkanive, takže pre rast svalovej hmoty je na ňu kladená najvyššia potreba. Trvalé podávanie glutamínu jednak vytvára antikatabolický stav a na druhej strane podporuje produkciu rastového hormónu už od podávania jednej dávky. V určitom období - po tréningu - organizmus zásobíme zodpovedajúcim množstvom glutamínu s účinkom na rast svalových buniek, takže naše svalstvo nie je odkázané spotrebovať svoj vlastný glutamín.

Glutamín je podmienečne esenciálna aminokyselina - počas období stresu ako napríklad počas chorôb a ťažkého tréningu, potrebujú svaly a imunitný systém toľko glutamínu, že telo samotné nedokáže túto potrebu vykryť a je potrebné glutamín doplniť. Kontinuálna suplementácia glutamínom znižuje rozpad svalov a má pozitívny vplyv na hladinu rastového hormónu, už podanie 2 g orálne štvornásobne zvýši hladinu rastového hormónu.

Výhody

zvyšuje hladinu rastového hormónu
reguluje rovnováhu aminokyselín
podporuje nárast a regeneráciu svalov
podporuje imunitný systém
Nutričné hodnoty

L-Glutamine 600 g (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 6 g
Počet dávok v balení: 100
Nutričné hodnoty 1 dávka (6 g) % ODD
L-glutamín 6000 mg
odporúčaná denná dávka
denná dávka nie je stanovená
Zloženie
L-glutamín.
Alergény
Neobsahuje alergény.
Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (6 g = ½ odmerky) prášku L-glutamin v 250 ml vody, alebo v inej obľúbenej tekutine a dobre pretrepte. Užívajte pred, počas a po tréningu, alebo v akomkoľvek inom čase, ako napríklad pred spánkom.