Scitec Nutrition BCAA + GLUTAMINE XPRESS 600 g, 50 dávok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
apple 27.1 € 0 % 0 27.1 €
 
bubble gum 27.1 € 0 % 0 27.1 €
 
lime 27.1 € 0 % 0 27.1 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

10.000 MILIGRAMOV!
MEGA DÓZA!
POMER 1:1!
OBOHATENÝ O TAURÍN!
FORMULA BEZ OBSAHU CUKRU!

Leucín, izoleucín a valín patria do skupiny aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) podporujúcich rast svalovej hmoty. BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín v ľudskom organizme, čo znamená, že si ich telo nedokáže samo vytvoriť. Jediným zdrojom týchto aminokyselín je každodenná strava, alebo doplnky výživy. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria 35% zásob esenciálnych aminokyselín svalových bielkovín. Glutamín patrí v kruhu športovcov medzi najpopulárnejšie účinné látky. Nemôže chýbať ani v našej formule. Ako dodatok, produkt BCAA+GLUTAMINE EXPRESS je obohatený aj o taurín.
Kombinácia vysokej dávky BCAA a glutamínu v pomere 1:1 v tomto vedecky vyvinutom prášku pomáha pri regenerácii svalstva počas tréningov pri vysokej intenzite a po nich, predchádzajúc tak nežiadanému odbúravaniu svalovej hmoty.

Odporúčané dávkovanie
Vymiešajte denne jednu dávku (12 g – 1 dávkovaciu odmerku), prášku BCAA+Glutamin Xpress v 600 ml vody. Konzumujte v čase okolo tréningu/alebo počas tréningu, alebo k jedlu.
Informácia pre alergikov
Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov.

Upozornenie
Odporúčanú dennú dávku neprekračujte! Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Príchute
12 g: Ovocná žuvačka
600 g: Ovocná žuvačka, Lime, Jablko

Balenie
12 g - 1 dávok, 600 g – 50 dávok
NUTRITION INFORMATION
Serving size: 12 g (1 scoop)
Amount per serving Amount per serving
BCAAs 5000 mg L-Glutamine 5000 mg
providing: Taurine 300 mg
L-Leucine 2500 mg
L-Isoleucine 1250 mg
L-Valine 1250 mg
ZLOŽKY
Ovocná žuvačka: L-glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, arómy: kivi, žltý melón, marhuľa; taurín, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová;, farbivá: riboflavín, Brilliant Green (tartrazín, patentovaná modrá V)

Lime: L-glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, látka pre reguláciu kyslosti: kyselina DL-jablčná, bezvodá kyselina citrónová; arómy: citrón, medovka; taurín, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; farbivá: riboflavín

Jablko: L-glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, látka pre reguláciu kyslosti: kyselina DL-jablčná, bezvodá kyselina citrónová; jablčné arómy, taurín, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; výťažky malátu (jačmeň)

Môže mať nežiadúce účinky na aktivitu a pozornosť detí!