Amix Re-Core Concentrate 540 g. 22 dávok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
ovocná zmes 27.9 € 0 % 0 27.9 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

Re-Core Concentrate

 

Balenie: 540 g

Počet dávok: 22

Príchute: ovocná zmes

width=371

 

Re-Core Concentrate od spoločnosti Amix predstavuje špeciálnu zmes vetvených aminokyselín v kombinácii so srvátkovým proteínovým izolátom. Obsahuje L-leucín, L-izoleucín a L-valín v pomere 8: 1: 1 v prospech L-leucínu. Proteín prispieva k udržaniu a nárastu svalovej hmoty.

Re-Core Concentrated je unikátny svojou komplexnosťou. Obsahuje systém efektívnych matrixov, ktoré nielenže zabraňujú rozpadu ťažko vybudovaných svalov, ale podporujú aj ich nárast. Re-Core Concentrated  je vďaka svojej lahodnej chuti jedným z najlahodnejších komplexných potréningových suplementov na našom trhu.

Tento lahodný nápoj môžete piť aj počas tréningu, doplníte tak pitný režim a Vaše svaly zásobíte látkami dôležitými pre rast a regeneráciu svalovej hmoty. 

 

Čo Vám Re-Core Concentrated ponúka?

  • pomáha zabraňovať katabolizmu svalovej hmoty 
  • urýchľuje potréningovú regeneráciu
  • pozitívne pôsobí proti pretrénovaniu 
  • obsahuje peptidy leucínu a tryptofánu (Pep-Form) 
ANABOLIC AMINO INFUSION 
Re-Core Concentrated obsahuje 10 000 mg BCAA v jednej dávke! Dlhodobé vedecké výskumy na skupinách športovcov potvrdili, že vetvené esenciálne BCAA sú nevyhnutné pre budovanie kvalitnej svalovej hmoty. To mnohonásobne platí v období anabolického okna (potréningová fáza, kedy organizmus doslova prahne po BCAA). 
ANABOLIC PEPTOBLEND INFUSION 
Tak ako sú BCAA dôležité pre regeneráciu po tréningu, tak je dôležité dodať svalom kvalitné hydrolyzované predtrávené peptidy, ktoré podporujú ich rast! Patentovaný PepForm obsahuje peptidy zo srvátkového izolátu, ktoré Vám zabezpečia stavebnú zložku, po ktorej budú svaly perfektne rásť.
RECOVERY CATALYST INFUSION 
Beta Alanín CarnoSyn a Citrullin Malát sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na obnovu energie pre správne fungovanie svalových buniek. Vaše svaly budú vďaka nim pripravené trénovať s plným nasadením každú ďalšiu sériu! 
ANTI-STRESS & MENTAL INFUSION 
Kortizol a ďalšie voľné radikály bránia regenerácii a obnove svalových vlákien. Anti-Stress & Mental Infusion obsahuje špecifické zložky pre udržanie zdravej hladiny kortizolu, ktorý podporuje rast svalovej hmoty. 
VITAMIN & MINERAL INFUSION 
Pre správne fungovanie organizmu je dôležitý dostatočný prísun vitamínov a minerálov. Pre ťažko trénujúcich športovcov to platí aj niekoľkonásobne. Re-Core Concentrated obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerály pre ochranu svalovej hmoty a podporu imunity.

 

Odporúčané dávkovanie: zmiešajte 1 odmerku (24,5 g) s 200 až 300 ml vody a vypite ihneď po fyzickom výkone. Ak chcete zmeniť chuť a sladkosť nápoja, upravte množstvo vody použitej na prípravu.

Výživové hodnoty:

Veľkosť jednej dávky:1odmerka (24,5 g)
Počet dávok v balení: 22
Hodnoty jednej dávky  
Kalórie 93,1 kcal
Kalórie z tuku < 8,8 kcal
Bielkoviny 16 g
Sacharidy 5 g
z toho cukry < 1 g
Tuky < 1 g
Anabolic Amino Infusion 10 000 mg
Mikronizovaný L-Glutamín 5 000 mg
Instantizovaný L-Leucín 4 000 mg
Instantizovaný L-Izoleucín 500 mg
Instantizovaný L-Valín 500 mg
Anabolic PeptoBlend Infusion 5 000 mg
CFM srvátkový proteinový izolát 4 000 mg
PepForm Leucine Peptides 500 mg
PepForm Tryptophan Peptide 500 mg
Recovery Catalyst infusion 5 500 mg
Beta-Alanin (CarnoSyn) 2 000 mg
L-Citrullín Malát 2 000 mg
L-Glycín 1 000 mg
Tyrozín 500 mg
Anti-Stresss & Mental Infusion 2 155 mg
Taurín 1 000 mg
DMAE Bitartrá 500 mg
DMG – DimethylGlycin 500 mg
Rhodolia Rosea 150 mg
Fosfatidylserin 5 mg
Vitamin & Mineral Infusion 1 505 mg
hydrogenfosforečnan vápenatý, hydrogenfosforečnan sodný, hydrogenfosforečnan draselný, kyselina askorbová – vit.C, Pyridoxin HCL – vit.B6  
Vápnik 100 mg
Draslík 70 mg
Fosfor 190 mg
Sodík 50 mg
Vitamín C 500 mg
Vitamín B6 5 mg
Priemerné výživové hodnoty:v 100 g
Energetická hodnota: 380 kcal / 1600 kJ
Bielkoviny 65 g
Sacharidy 20,4 g
Tuky 4 g

Zloženie: Regulátory kyslosti: kyselina citrónová, uhličitan sodný; aróma, kyselina: kyselina jablčná, farbivá (ovocný punč - extrakt z červenej repy, pomaranč - kurkumín a extrakt z červenej repy, citrón-limetka - kurkumín, melón - Karmína), sladidlá: sukralóza, acesulfam K; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý.

Upozornenie: Tento produkt bol vyrobený v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, orechy a arašidy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Skladujte v suchu pri teplote do 25 OC, mimo dosahu slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.