Amix L-Glutamine 360 kapsúl, 90 dávok


Cena

Príchuť Cena Zľava Je na sklade Vaša cena Viac
23.9 € 0 % 0 23.9 €
 

INFORMÁCIE O TOMTO PRODUKTE:

L-Glutamine

 

Balenie: 360 kapsúl

Počet dávok: 90

 width=390

L-Glutamín je najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina v ľudskom organizme. Reguluje rovnováhu bielkovín, čím zabraňuje stratám svalovej hmoty a je tiež nevyhnutný pre mozgový metabolizmus. Podporuje imunitný systém, urýchľuje a prehlbuje regeneráciu.

 

Čo Vám L-Glutamine ponúka?

  • zlepšuje hydratáciu svalových buniek
  • urýchľuje a prehlbuje regeneráciu
  • zvyšuje svalovú silu
  • podporuje imunitu


Zloženie v 1 kapsule (800 mg): želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý

Odporúčané dávkovanie: Základná dávka sú 4 kapsule. Jednu dávku vezmite ihneď po tréningu a druhú dávku pred spaním. Dávky zapite dostatočným množstvom vody.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.